Karty Lenormand 2019 pro jednotlivá znamení

Karty Lenormand a rok 2019 pro jednotlivá znamení z mého pohledu.

Tento roční horoskop je pro jednotlivá astrologická znamení. Není pro konkrétní osobu.
Pokud máte zájem o svůj výklad na míru. Prosím vyberte si výklad z nabídky.

 

       
Beran 

Pro rok 2019 se ukazuje beraní energie být spojena s kartou kniha. Tato karta je 26 v poradí a tedy všechny záležitosti před tímto postavením již máte podle všeho v tuto chvíli za sebou a právě nyní nastává čas jít směrem k novému učení novým vědomostem a novému učení jako takovému. Je možné zúročit své předchozí vědění v novém projektu či v novém učení. Rozoznat, co vám dále již nevyhovuje a naopak novou učíci energii investovat do nového startu.

 

 
       
 Býk  

Pro toto astrologické znamení jsem vytáhla kartu ryby. Tato karta ukazuje na značně rozbouřené emoce a rozbouřené energie. V životech býků se tedy mohou začít dít velké změny. Tyto změny se ukazují směřovat především do oblasti financí. Je zde jasná výzva napříč tímto krokem zachovávat chladnou hlavu a nadhled a dopřát si jasný úsudek a vytyčit si nový směr. Krok za krokem je zde možnost velkého zlepšení a naplnění.

 

 
       
 Blíženci  

Pro blížence je zde karta sarkofág. Velmi silná karta ukazující na konce starého a počátky nového. Tato energie se zde ukazuje směřovat především do pracovní oblasti jako takové. Je zde také získání nového naplnění. Zastavení se a využití sílu vzduchu jako vlastního elementu. Je čas nechat vítr, aby odvanul vše omezující a naopak svěží vánek přinesl nové hřejivé.

 

 
       
 Rak   Karta strom je kartou tohoto znamení. Tato karta je přiřazována zdraví a ozdravení jako takovému. Je zde potřebné získat vnitřní pohodu nadhled a klid. Dostatek odpočinku a regenerace bude pro vás nevyhnutností. Ozdravování, také zázemí kolem sebe zda už doma nebo v práci. Máte schopnost ze svého prostředí načerpávat energie, které tam vládnou. Tedy také ozdravení práce a pracovních vztahů nebo prostředí.  
       
 Lev   Toto znamení bude pro tento rok vevodit nádherné kartě srdce. Je zde tedy čas nechat se vést srdcem, intuicí a prožitkem. Bude to ale rok vlastního ega. Mám to v sobě a tak to ukážu. Růst sebevědomí, porozumění své síle a své energii. Rok kdy budou lvi ve středobodu svého bytí. Nalezení skutečné cesty k sobě.  
       
 Panna Pro toto zemské znamení je zde karta dům. Je to symbol dvojího domova, který má každý z nás. Jak domova, ve kterém přebýváme tak také domova jako svého těla. Letošní energie vám dávají možnost zlepšit si své podmínky pro život. Bude vás to však také zkoušet v tom zda jste pevní ve svých rozhodnutích. Také řešení ve spojitosti s nemovitostmi.  
       
 Váhy Karta sovy je velmi silnou kartou ukazující především na rodiče (alespoň dle mých zkušeností). Tedy se budou řešit záležitosti spojené s rodinou a také zde můžete čerpat svou síly. Budete komunikovat a vše pojmenované následně budete řešit. Lidi kolem vás vám budou zrcadlit, kde jsou vaše oslabení a kam si lidi kolem sebe už nechcete pustit. Lidi nezměníte, ale je možné změnit to, kým se obklopujete.  
       
 Štír Karta park je jednou z mých nejoblíbenějších karet s úžasně hlubokou historickou hodnotou. Je dobré umět si představit dámy v krásných robách na procházkách se svými garde dámami a krásné muže jak se jim dvoří. Přesně o tomto bude tento rok. Budete vidět a lidi kolem vás vámi budou okouzleni. Také vám do života mohou vstupovat nové osoby a konec roka by měl být v krásné pozitivní a naplněné energii. Zlepšení si vlastního místa ve společnosti.  
       
 Střelec Karta kotva je silnou kartou ukazující především na pracovní oblast. Tedy letošní rok můžete najít nový postoj jak k práci přistupovat a jak vnímat své ohodnocení. Pozvolný růst a rozmach. Také sem může vstupovat nová velmi silně charismatická osoba. Nalezení svých pevných základů a porozumění své minulosti jako zdroji síly.  
       
 Kozoroh Pro toto kardikální znamení jsem vytáhla kartu rákoska. Tato karta ukazuje na to, že tento rok je pro vás zcela zřetelnou výzvou. Výzvou pro komunikaci a nalezení různých řešení. Mohou zde být jakési prvotní nesnáze a stres z toho kudy vede vaše skutečná cesta. Je zde čas pro to rozjasnit vše nepřehledné a porozumět sami sobě.  
       
 Vodnář Karta měsíc je aktuální v každém roce, je to karta trpělivosti víry a snů. Pro vodnáře velmi typické. Nadcházející čas vám přináší příležitost k tomu plnit si své sny. Naplnit svou energii a získat pocit uskutečnění. Pozitivní proměny a posuny. Trpělivost a žně investované energie.  
       
 Ryby   Proto toto znamení mi utkvěla na jedné z mnoha přednášek věta. Kde už nic nepomáhá přijde kardinální voda v podobě ryb a vše smyje. Karta kříž jako poslední karta balíčku a také karmická karta to dokonale vystihuje. Mohou zde být karmicky spojené osoby a situace a také učení jak se z karmických zkoušek vymanit. Získání nového pohledu především na sebe a na to, co pro vás představuje skutečné štěstí.  

 

Přeji krásný rok 2019.

 

Andrea

 

NzdiZG